Objawy chlamydii u mężczyzn

Chlamydia jest weneryczną chorobą zakaźną wywołaną przez bakterię chlamydia trachomatis. Występuje bardzo często, będąc jedną z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową. Chlamydie wyróżniają się tym, że ze względu na strukturę i funkcjonowanie są one ogniwem pośrednim, odnoszącym się do patogennych mikroorganizmów. Mogą powodować wiele różnych zmian narządowych w ludzkim ciele.

Chlamydia najczęściej przenoszona jest drogą płciową, ale możliwe są inne sposoby zakażenia. Do zakażenia może dojść podczas seksu pochwowego, analnego, oralnego.

Objawy chlamydii u mężczyzn

Najczęściej objawy są całkowicie nieobecne, ale jeśli istnieją, dają słabsze lub silniejsze dolegliwości. Po pierwsze, w cewce moczowej występuje łagodny proces zapalny, który może się przedłużyć i nie przechodzi przez kilka miesięcy. Pojawiają się bardzo rzadkie wydzieliny z cewki moczowej, są one przezroczyste i grube. Podczas oddawania moczu następuje pieczenie i swędzenie. Stopniowo może pojawić się ból w jądrach, cewce moczowej, dolnej części pleców, mosznie.

Objawy zakażenia chlamydią są wyrażone w nieznacznie podwyższonej temperaturze, ogólnym osłabieniu. Mocz staje się mętny, uwidaczniają się w nim ropne nitki, podczas wytrysku i pod koniec oddawania moczu pojawia się krew. Jeśli chory nie pójdzie do lekarza, nadal ignorując wszystkie te objawy chlamydii, proces zaczyna rozprzestrzeniać się na inne narządy, zamieniając się w postać przewlekłą i powodując nieodwracalne zmiany.

Rozwija się zapalenie prostaty, zapalenie najądrza, zapalenie jąder i ich wspólne formy. Objawy, takie jak ból podczas wytrysku, pojawiają się w okolicy kości krzyżowej, odbytu, ud, pojawiają się zaburzenia funkcji seksualnych, a erekcja znika.

Prognoza chlamydii u mężczyzn

Chlamydia rozprzestrzenia się w organizmie, powodując nieodwracalne uszkodzenia, takie jak impotencja, bezpłodność, a ponadto występuje wiele powikłań choroby:

  • Zwężenie cewki moczowej, które jest leczone tylko przy pomocy chirurgii
  • Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego prowadzące do niepłodności
  • Zaprzestanie produkcji plemników, a w konsekwencji, niepłodność.

Rokowanie jest bardziej korzystne, gdy wcześniej wykryto chorobę, a następnie podjęto leczenie do całkowitego wyzdrowienia. Najbardziej optymalnym będzie wykrycie zakażenia chlamydią w początkowym stadium zapalenia cewki moczowej, wtedy choroba nie pozostawi żadnych konsekwencji dla organizmu.

Jak przywrócić prawidłową erekcję po zakażeniu chlamydią?

Żadna infekcja narządów płciowych nie powoduje więcej komplikacji niż chlamydia. Atakuje ona gruczoł krokowy. Ponadto rozwija się stan zapalny pęcherzyków nasiennych, jąder i ich przydatków u mężczyzn. Zakażenie w obrębie tych narządów jest często przyczyną zaburzeń erekcji. Na szczęście na rynku dostępny jest produkt, który pomaga mężczyznom po przejściu chlamydii odzyskać sprawność seksualną to Kamagra ze znaną substancją sildenafil wspomagającą potencję.

Składnik ten konsekwentnie kojarzy się z przyjemnością seksu, niesamowitą męską siłą, świetną erekcją. Rzeczywiście, wystarczy wziąć jedną tabletkę, aby zapewnić sobie przez długi czas doskonałą erekcję bez problemów, jakie spowodowała chlamydia.

Dlaczego Kamagra chroni mężczyzn przed impotencją po zakażeniu chlamydią?

Mężczyźni, którzy chorowali na chlamydię często borykają się z zaburzeniem potencji, ponieważ choroba ta wpływa na pogorszenie funkcji seksualnych.  Przyjmując tabletkę Kamagra według wskazań producenta mężczyźni mogą uprawiać seks z przyjemnością, zapominając o trudnościach, jakie wynikały z zakażenia. Poczują niezwykłą falę energii seksualnej, siły, będą pewni swoich możliwości bardziej niż kiedykolwiek a partnerka będzie w pełni zadowolona.

O wysokiej skuteczności Kamagry świadczą recenzje wielu zadowolonych mężczyzn, którym chlamydia zabrała zadowolenie z seksu a opisywana tabletka ją przywróciła i stała się prawdziwym wybawieniem. Impotencja i pogorszenie erekcji powoduje zmniejszenie przepływu krwi do prącia. Często problemy podczas stosunku płciowego, kiedy erekcja jest niewystarczająca, wynikają właśnie z pogorszenia przepływu krwi. W rezultacie stosunek płciowy okazuje się zbyt krótki lub nie może się w ogóle odbyć.

Działanie Kamagry ma na celu jedynie rozszerzenie naczyń krwionośnych. Krążenie krwi w okresie podniecenia seksualnego wzrasta, penis jest dobrze zaopatrzony w krew, w wyniku, czego erekcja jest stabilna.